Fantasy Travel

od:  do: 

AQUAWORLD RESORT

 • Poloha:

  Hotel Aquaworld Resort Budapest se nachází v Budapešti u dálničního okruhu M0.

  Vybavení hotelu:

  Hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, bar v orientálních lázních, Wi-Fi připojení k internetu ZDARMA v celém hotelu. Parkoviště zdarma, podzemní garáže za poplatek.

  Vybavení pokoje:

  Vlastní sociální zařízení, fén, župan, klimatizace, TV, rádio, telefon, mini-bar, sejf. Na vyžádání rodinné pokoje nebo apartmány.

  Sport:

  Fitness centrum, wellness, orientální lázně, vnitřní a venkovní relaxační bazén, mandalový bazén, turecká parní lázeň hamam, finská sauna a parní kabina. Hosté mají přímý vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek různých délek, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž, svět sauny za poplatek a mnoho dalších atrakcí, 2 kurty na squash a otevřené tenisové kurty za poplatek. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte.    

  Stravování:

  Polopenze formou bufetu.

  Pro děti:

  AQUAWORLD a dětský koutek

  Cena zájezdu zahrnuje:

  Ubytování, stravování formou polopenze, vstup do wellness, fitness a lázeňského centra hotelu, neomezený vstup do Aquaworldu, zapůjčení županu, parkování na parkovišti u hotelu, připojení na internet, pobytovou taxu.    

  Cena zájezdu nezahrnuje:

  cestovní pojištění Generali od 13,- /osoba /den.

LB-Fcb-LOGO.png6.jpgplatba.jpg3.jpgRB.jpgfacebook.jpginstagram.jpg
TOPlist