Fantasy Travel

od:  do: 

O nás

Cestovní kancelář Fantasy Travel byla založena v roce 2011 na základě mnohaletých zkušeností v cestovním ruchu.

Největší část naší nabídky tvoří pobytové letecké zájezdy ke Středozemnímu moři, Rudému moři a Indickému oceánu. V naší nabídce jsou ale také pobyty u Atlantského oceánu, exotické dovolené a eurovíkendy. Zaměřujeme se na destinace, se kterými máme osobní zkušenost. Veškeré zájezdy, uvedené v naší nabídce, jsou naším vlastním produktem.

Naším primárním cílem je poskytování kvalitních služeb svým zákazníkům. Ke každému klientovi přistupujeme profesionálně a vstřícně.

Máme bohaté zkušenosti s přípravou zájezdů na míru pro firmy a skupiny, golfisty, sportovce i klienty, kteří chtějí prožít dovolenou jinak. Pro snoubence rádi zajistíme svatební obřady a oslavy.

Samozřejmostí je pro nás zajištění kompletního servisu u všech našich zájezdů. Kromě pobytu Vám zprostředkujeme také výhodné připojištění, parkování u letiště anebo nadstandardní služby na palubě letadel.

V roce 2012 jsme byli oceněni v soutěži Czech Travel Awards 1. místem v kategorii "Malá cestovní kancelář" a "Nováček roku". Za rok 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016 jsme také obdrželi certifikát "VOLBA KLIENTŮ" od cestovní agentury Invia.cz, který je udělen na základě minimálního počtu reklamací a maximální spokojenosti klientů.

Cestovní kancelář Fantasy Travel je řádně pojištěna proti úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb

Věříme, že se staneme součástí Vaší krásné dovolené.

LB-Fcb-LOGO.png6.jpgplatba.jpg3.jpgRB.jpgfacebook.jpginstagram.jpg
TOPlist